0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Superliga
Suzano Volei
۳
۰
Farma Conde Voley Sao Jose
Finished
۰۱:۰۰
Volei Renata
۰
۳
Sada Cruzeiro
Finished
۰۳:۳۰
  Uganda National League A Women
UPDF (W)
۳
۱
KAVC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Ndejje (W)
۳
۱
VVC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Japan V Challenge League 2
Fujitsu Kawasaki
۳
۲
Toyota Motor Sun Hawks
Finished
۰۷:۳۰
Kinden Trinity Blitz
۲
۳
Safilva Hokkaido
Finished
۰۶:۳۰
Oita Miyoshi Weisse Adler
۱
۳
Aisin Tealmare
Finished
۰۹:۳۰
Veertien Mie
۳
۱
Tsukuba United
Finished
۰۹:۰۰
  Japan V Premier League
Wolfdogs Nagoya
۲
۳
JT Thunders
Finished
۰۷:۳۰
Panasonic Panthers
۲
۳
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۵
Toray Arrows
۳
۰
JTEKT Stings
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Great Bears
۳
۲
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۹:۳۰
VC Nagano Tridents
۰
۳
Voreas Hokkaido
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea V League Women
Suwon Hyundai EC Hillstate (W)
۲
۳
KGC Daejeon (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Latvia Nacionala Liga
VK Biolars Jelgava
۲
۳
Augsdaugava
Finished
۱۴:۳۰
VK Ventspils
۳
۱
SK RTU
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland Mizunodeild
Vestri
۳
۲
Throttur Nes
Finished
۰۰:۰۰
Volsungur
۱
۳
Stal Ulfur
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil SuperLiga B Women
Volei Natal Desportivo RN (W)
۳
۲
Abel/Moda Brusque (W)
Finished
۰۲:۰۰
Tijuca (W)
۳
۰
Sorocaba (W)
Finished
۰۱:۳۰
Curitiba Volei (W)
۳
۰
Ace NC Extreme GO (W)
Finished
۰۲:۰۰
AGEE Sao Carlos (W)
۱
۳
Mackenzie (W)
Finished
۰۲:۰۰
SC Recife Volei (W)
۳
۰
Ascade (W)
Finished
۰۲:۳۰
  United States NCAA Championship
Lindenwood Lions
۳
۱
Lincoln Memorial Railsplitters
Finished
۰۴:۳۰
Grand Canyon Antelopes
۳
۰
Stanford Cardinal
Finished
۰۴:۳۰
NJIT Highlanders
۳
۰
Fairleigh Dickinson Knights
Finished
۰۲:۳۰
Merrimack Warriors
۳
۱
Dominican College
Finished
۰۳:۳۰
Morehouse Maroon Tigers
۰
۳
Kentucky State Thorobreds
Finished
۰۱:۳۸
Benedict Tigers
۰
۳
Edward Waters University
Finished
۰۲:۳۰
Ball State Cardinals
-
-
Queens Charlotte Royals
Finished
۰۳:۳۰
Ball State Cardinals
۳
۰
Queens UC (NC)
Finished
۰۳:۳۰
CAL State Northridge Matadors
۳
۰
Charleston Golden Eagles
Finished
۰۵:۳۰
Long Beach State Dirtbags
۳
۱
Penn State Nittany Lions
Finished
۰۶:۳۰
Hawaii Rainbow Warriors
۳
۰
Sacred Heart Pioneers
Finished
۰۸:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Arkas Spor Izmir
۳
۱
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
Finished
۱۷:۰۰
Ziraat Bankasi
۳
۰
Tursad
Finished
۱۳:۳۰
Alanya Belediyesi
۳
۰
Bigadic
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray
۳
۰
Develi Belediyesi
Finished
۱۴:۳۰
Bursa B.sehir Belediyesi
۰
۳
Halkbank Ankara
Finished
۱۵:۳۰
Akkus Belediyesi
۳
۰
Hatay Basakesir Bld
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 1st Division
Forde VBK II
۳
۲
Lierne IL
Finished
۱۵:۳۰
OSI Volleyball
۲
۳
Oldenborg Idretsselskab
Finished
۱۶:۰۰
Sotra VK
۳
۱
Sarpsborg
Finished
۱۶:۳۰
Viking TIF II
۳
۲
NTNUI II
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie A2 Women
Futura Volley Giovani Busto Arsizio (W)
۱
۰
OMAG San Giovanni In Marignano (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Cremona (W)
۱
۱
Talmassons (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Turkey Sultanlar Ligi Women
Cukurova Belediyesi VC (W)
۳
۲
Besiktas Istanbul (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tallinna Ulikool
۰
۳
Bmf/Rakvere Vorkpalliklubi
Finished
۱۳:۳۰
Eesti Maaulikooli
۲
۳
CB Parnu II
Finished
۱۴:۳۰
IMsport/Turi
۱
۳
Poltsamaa VK
Finished
۱۷:۳۰
EstNor/Kiili
۱
۳
Audentese SG/Noortekoondis
Finished
۱۴:۳۰
Lilder/Rae Vald
۱
۳
Selver Tallinn Spordikool
Finished
۱۵:۳۰
  Philippines PVL Women
PLDT High Speed Hitters (W)
۰
۳
Petro Gazz Angels (W)
Finished
۱۱:۳۰
Galeries Tower Highrisers (W)
۰
۳
Cignal HD Spikers (W)
Finished
۰۹:۳۰
Choco Mucho Flying Titans (W)
۳
۱
Chery Tiggo Crossover (W)
Finished
۱۳:۳۰
  China University League Women
National Formosa University (W)
۰
۳
National Tsing Hua University (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taipei University of Business (W)
۲
۳
National Taipei University (W)
Finished
۱۰:۰۰
Chung Cheng University (W)
۳
۰
Cheng Kung University (W)
Finished
۱۱:۲۵
Sun Yat-sen University (W)
۰
۳
Kaohsiung Normal University (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Hong Kong Division 1
Ling Yat
۲
۳
Yan 2002
Finished
۰۸:۰۰
Yan Chai
۳
۱
Green Dragon
Finished
۱۰:۰۰
Lo Kon Ting
۲
۳
South China AA
Finished
۱۵:۳۰
Dragon Team
۳
۱
Aspiring
Finished
۱۳:۰۰
  Japan V Premier League Women
Saitama Ageo Medics (W)
۳
۰
Toyota Queensesis (W)
Finished
۰۹:۳۰
Hisamitsu Springs (W)
۰
۳
Denso Airybees (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Taiwan TVL
Taiwan Power Company
۳
۰
Conti
Finished
۱۱:۳۰
Changhua SDTV
۳
۱
Mizuno
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey 2. Lig Women
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
۱
۳
Sakarya (W)
Finished
۱۲:۳۰
Beykoz Bld (W)
۳
۱
Kapakli Site (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Czech Republic 1. Liga Women
Hradec Kralove (W)
۱
۳
Bizuterie SG (W)
Finished
۱۲:۳۰
VK Lvi Praha (W)
۲
۳
Sokol Dobrichovice (W)
Finished
۱۳:۳۰
Tatran Stresovice (W)
۳
۰
Madeta Ceske Budejovice (W)
Finished
۱۲:۳۰
Prostejov B (W)
۳
۰
Rudolfov (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 1st Division Women
OSI (W)
۳
۰
Koll 2 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bodo Volley (W)
۰
۳
SK Rival (W)
Finished
۱۴:۳۰
TIF Viking II (W)
۳
۰
Skjetten (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey 1st League Women
Goztepe (W)
۲
۳
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۴:۳۰
Edremit Bld Altinoluk (W)
۱
۳
Istanbul BBSK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bodrum Dogus Spor (W)
۳
۱
Aras Kargo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Iller Bankasi Ankara (W)
۲
۳
Gaziantep Merinos (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eregli Belediyespor (W)
۰
۳
Zeren Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Vakifbank II (W)
۳
۰
Yesilyurt (W)
Finished
۱۴:۳۰
Canakkale Belediyesi (W)
۰
۳
Karsiyaka (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehir Peyman Spor (W)
۳
۲
ALS Halk Bank Voleybol (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia Superliga
OK Sisak
۳
۲
Zadar
Finished
۱۵:۳۰
Split
۱
۲
Rijeka
inprogress
۱۸:۳۰
Rovinj
۱
۰
Marsonia
inprogress
۱۹:۳۰
HAOK Mladost Zagreb
۰
۰
OK Varazdin Volley
inprogress
۲۰:۰۰
  Finland Mestaruusliiga
Savo Volley
۱
۱
Karelian Hurmos
inprogress
۱۸:۳۰
Tiikerit
۳
۰
Vantaa
inprogress
۱۸:۳۰
KyKy
۱
۲
Akaa
inprogress
۱۸:۳۰
TUTO Volley
-
-
Hurrikaani
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Hungary NB I Extraliga
Vegyesz Kazincbarcika
۰
۱
Kecskemeti RC
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Superliga Women
Omladinac Novi Banovci (W)
۱
۲
ZOK UB (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland 1 Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۱
AGH AZS Krakow
inprogress
۱۹:۳۰
MCKiS Jaworzno
۰
۱
BAS Bialystok
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Basimex Bedzin
۱
۰
KPS Siedlce
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Women
Goteborg B (W)
۲
۱
KFUM Jonkoping (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Sollentuna B (W)
۳
۰
Sparvagen (W)
Finished
۱۳:۳۰
Vallentuna (W)
۳
۱
Norsjo (W)
Finished
۱۷:۱۵
Uppsala (W)
۳
۰
Vasteras (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Oksil (W)
۲
۳
KFUM Volda (W)
Finished
۱۷:۰۰
Koll (W)
۱
۳
Randaberg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Forde (W)
۲
۱
Lierne IL (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Japan V Challenge League 2 Women
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
۰
۳
Breath Hamamatsu (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Argentina Liga A1 Women
Estudiantes de La Plata (W)
۳
۱
San Jose (W)
Finished
۰۳:۳۰
Gimnasia La Plata (W)
۱
۳
Villa Dora (W)
Finished
۰۳:۳۰
Cef5 Voley La Rioja (W)
۳
۰
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۰۳:۳۰
Tucuman de Gimnasia (W)
۰
۳
Universidad La Matanza (W)
Finished
۰۳:۳۰
San Lorenzo (W)
۳
۰
Velez Sarsfield (W)
Finished
۰۳:۳۰
CA Boca Juniors (W)
۳
۰
Argentina U19 (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Philippines UAAP
NU Bulldogs
۳
۰
Uph Fighting Maroons
Finished
۰۵:۳۰
DLSU Green Archers
۳
۲
ADMU Blue Eagles
Finished
۰۸:۳۰
DLSU Green Archers
۳
۲
Ateneo de Manila Blue Eagles
Finished
۰۸:۳۰
  Romania Romanian Cup
CS Dinamo Bucharest
۱
۳
CSA Steaua Bucuresti
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria AVL Women
UVC Holding Graz (W)
۳
۰
Erzbergmadln VBV Trofaiach WSV Eisenerz (W)
Finished
۱۷:۳۰
SG TI Volley (W)
۱
۰
TSV Sparkasse Hartberg (W)
inprogress
۱۹:۳۰
SG Union Raiffeisen Bisamberg/Hollabrunn (W)
۱
۰
VBC Hochst (W)
inprogress
۱۹:۳۰
TUS Bad Radkersburg (W)
-
-
Muhlviertel Volleys (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ASKO Linz/Steg (W)
-
-
PSvBG Salzburg (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Greece Pre League Women
GS Panionios (W)
۳
۱
Apollon Kalamatas (W)
Finished
۱۷:۴۵
Aons Milon (W)
۳
۱
AO Prevezas (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Europe MEVZA League Women
HAOK Mladost Zagreb (W)
۳
۰
Bekescsaba (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt EVL Women
Alway (W)
۰
۳
Al Tayaran (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
Puijo Wolley (W)
۱
۱
Pislaploki (W)
inprogress
۱۸:۳۰
LP Viesti Salo (W)
۱
۱
Polkky Kuusamo (W)
inprogress
۱۸:۳۰
LP Kangasala (W)
۰
۲
LP Vampula (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Arctic Volley (W)
۱
۱
HPK Hameenlinna (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria Vyscha Liga
Rodopa
۱
۲
Minyor Pernik
inprogress
۱۸:۳۰
Zvezdetz
۲
۱
Chernomorets Byala 2008
inprogress
۱۸:۳۰
Botev Lukovit
۰
۳
Dunav
Finished
۱۸:۳۰
Izgrev
۳
۰
Arda
Finished
۱۸:۳۰
Slavia Sofia
۲
۱
Etropole
inprogress
۱۸:۳۰
Sofia University
۰
۰
Botev Ihtiman
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece A1 Ethniki
FC Foinikas Syroy
۰
۳
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۸:۳۰
AO Kifisias
۱
۱
Athlos Orestiadas
inprogress
۱۸:۳۰
AO Kalamata 80
۳
۰
Pigasos Polichnis
Finished
۱۸:۳۰
Olympiakos Piraeus
۲
۲
AONS Milon
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria National A
JM Batna
۱
۱
MB Bejaia
inprogress
۱۸:۳۰
Ouled Adouane
۳
۰
O Ain Mlila
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Superliga 2
Balafia Volei Lleida
۰
۳
C.V. Zaragoza
inprogress
۱۸:۳۰
CN Sabadell
۲
۰
Barca Voleibol
inprogress
۱۹:۰۰
Pinto
۱
۰
Playas Benidorm
inprogress
۱۹:۳۰
Mediterraneo de Castellon
۱
۰
CV Eivissa Ushuaia Ibiza Voley
inprogress
۱۹:۳۰
Mintonette Almeria
۰
۱
CV Leganes
inprogress
۱۹:۳۰
Almoradi
۰
۰
CUV Alcorcon
inprogress
۲۰:۰۰
  Tunisia National A
AS Marsa
۱
۲
FH Ghezaz
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional A1
Ala Nun'Alvares Gondomar
۳
۰
SC Espinho
Finished
۱۸:۳۰
AA Espinho
۱
۰
Leixões Sport Club
inprogress
۱۹:۳۰
GC Santo Tirso
۰
۱
AS Sao Mamede
inprogress
۱۹:۳۰
VC Viana/Casa Peixoto
۱
۰
Vitoria SC
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga Women
SK UP Olomouc (W)
۲
۱
TJ Sokol Sternberk (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Olymp Praha (W)
۱
۰
TJ Ostrava (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Dukla Liberec (W)
۱
۰
Frydek-Mistek (W)
inprogress
۱۹:۳۰
VK Prostejov (W)
۱
۰
PVK Prerov (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Superliga Women
CD Heidelberg (W)
۱
۰
CV Sant Cugat Tma (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Haro Rioja (W)
۱
۰
CV Kiele Socuellamos (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sayre Mayser Gran Canaria (W)
۰
۱
Cajasol Juvasa Voley (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sanaya Libby's La Laguna (W)
۱
۰
Cuesta Piedra Santa Cruz (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Feel Volley Alcobendas (W)
۰
۱
CV Gran Canaria Urbaser (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Emeve Lugo (W)
۱
۰
Avarca de Menorca (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece A1 Ethniki Women
A.O. Markopoulo (W)
۲
۱
AO Thiras (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Panathinaikos Athens (W)
۲
۱
Ofa Apolonios (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Akadimies Protathliton Pefkon (W)
۰
۱
Olympiakos Piraeus (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Ilisiakos (W)
-
-
AO Lamias 2013 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Portugal 1. Divisao Women
CD Fiaes (W)
۳
۰
Leixoes SC (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Porto (W)
۰
۱
Porto Volei 2014 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga
VK Ceske Budejovice
۳
۰
Dukla Liberec
Finished
۱۸:۳۰
Beskydy
۰
۰
VK Lvi Praha
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Tauron Liga Women
KS Developres Rzeszow (W)
۲
۰
Stal Mielec (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Croatia Prva Liga Women
Varazdin (W)
۱
۲
ZOK Vinkovci (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia 1A. DOL Women
SIP Sempeter (W)
۱
۰
Luka Koper (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional A2
Nacional Ginastica
۱
۰
GC Vilacondense
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel Premier League Women
SC Eilabun (W)
۱
۰
Maccabi Bnot Nazareth (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel Premier League
Hapoel Mate Asher Akko
۱
۰
Hapoel Menashe Emek-Hefer
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Coppa Italia A3
Gabbiano Mantova
۰
۱
Virtus Fano
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia Superliga Women
OK Dinamo (W)
۰
۱
Nebo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Hungary NB I Women
Vasas 2 SC (W)
۱
۰
BVSC Zuglo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway Eliteserien
OKSIL
۰
۰
NTNUI Volleyball
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovenia 1. DOL Championship Group
OK Triglav Kranj
۰
۰
Panvita Pomgrad
inprogress
۲۰:۰۰
ACH Volley Ljubljana
-
-
Calcit Kamnik
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Austria Austria AVL
SG Union Bisamberg/Hollabrunn
۳
۰
Steelvolleys Linz Steg
Finished
۱۷:۰۰
  Poland Poland Cup
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
۳
۰
LUK Lublin
Finished
۱۷:۱۵
  Austria Landesliga
HIB Volley 3
۳
۰
Beachelors Kindberg
Finished
۱۴:۳۰
VSC Graz 1
۰
۳
UVC Bruck
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Elitserien
Sollentuna
۲
۳
Lunds VK
Finished
۱۷:۰۰
Malmo VK
۱
۳
RIG Falkoping
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Superliga
Kuzbass Kemerovo
۲
۳
Zenit St. Petersburg
Finished
۱۳:۳۰
Gazprom-Ugra Surgut
۰
۳
Zenit Kazan
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Liga Pro
Orly-Pro
۳
۱
Vityaz-Pro
Finished
۰۷:۰۰
Plamya-Pro
۰
۳
Molot-Pro
Finished
۰۸:۳۰
Empire-Pro
۳
۱
Lions-Pro
Finished
۱۰:۱۰
Legion-Pro
۳
۰
Energy-pro
Finished
۱۱:۵۰
  Republic of Korea V League
Asan Wooricard Hansae
۳
۰
Kepco Vixtorm
Finished
۰۸:۳۰
  Taiwan TVL Women
Taiwan Power Company (W)
۱
۳
Top Speed (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Philippines UAAP Women
National University Lady Bulldogs (W)
۳
۰
Phillippine Lady Maroons (W)
Finished
۱۰:۳۰
De La Salle Lady Spikers (W)
۳
۰
Ateneo de Manila Lady Eagles (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Vietnam Hoa Lu Cup
La Vie Long An
۰
۳
Ha Noi
Finished
۱۰:۳۰
Trang An Ninh Binh
۳
۰
Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Indonesia Men Nusantara Cup
Surabaya Samator
۳
۲
Synthesis Agro Yogyakarta
Finished
۱۱:۳۰
Kudus Sukun Badak
۳
۱
Tebu Alam Magetan
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam Hoa Lu Cup Women
Ninh Binh (W)
۳
۰
Thai Binh (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Serbia Regional League Women
Student 2 (W)
۰
۳
OK Pirosi (W)
Finished
۱۳:۲۵
ZOK Smederevo Carina (W)
۳
۰
ZOK UB 2 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 1. Ligi
Tarim Kredi Genclik
۲
۳
Anadolu University
Finished
۱۳:۳۰
Diyarbakir Yenisehir Bld
۰
۳
Niksar Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Gebze Genclik
۳
۱
Saint Joseph
Finished
۱۴:۳۰
Siran Akademi
۳
۰
Erzin Yesilkent Spor
Finished
۱۴:۳۰
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
۳
۰
Fenerbahce SK Istanbul II
Finished
۱۵:۳۰
Milas Belediyesi
۳
۱
Kocaeli BSB Kagit
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1st League Women
Tj Tu Slavia Zvolen (W)
۳
۱
MSK Ziar nad Hronom (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey Youth League Women
Arkas U19 (W)
۰
۳
Beta U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Indonesia Indonesia Women Nusantara Cup
Ivontri Magetan (W)
۰
۳
Vita Solo (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Europe Baltic League Women
TalTech (W)
۳
۱
Rae Spordikool (W)
Finished
۱۳:۳۰
Tartu Ulikool Bigbank (W)
۱
۲
RSU/MSG (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1
SIF Stocke
۳
۲
Sodertelge B
Finished
۱۴:۳۰
Solna VBK
۳
۱
Sodermalm B
Finished
۱۶:۳۰
Sater IF VBK
۲
۳
Jomala
Finished
۱۶:۳۰
KFUM Goteborg
۳
۰
Lund B
Finished
۱۸:۳۰
VC Habo C
۱
۱
Linkoping VC
inprogress
۱۸:۳۰
Uppsala Vbs B
۰
۰
Sodermalm
inprogress
۲۰:۰۰
  Moldova Moldova League
DOR UTM
۳
۲
Dinamo Tiraspol
Finished
۱۷:۰۰
  Austria 2. Bundesliga Women
UVC Graz 2 (W)
۳
۲
Raiffeisen Waldviertel (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Divizia A1 Women
Rapid Bucuresti (W)
۱
۳
CSM Lugoj (W)
Finished
۱۵:۳۰
CS Stiinta Bacau (W)
۰
۳
Alba Blaj (W)
Finished
۱۶:۳۰
CSO Voluntari 2005 (W)
۲
۱
Tomis Constanta (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CSM Targoviste (W)
۲
۱
Corona Brasov (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CSM Bucuresti (W)
۳
۰
Targu Mures (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Arges (W)
-
-
CS Dinamo Bucuresti (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Slovakia 1st League
VK MTF Trnava
۳
۲
VKP Bratislava B
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia Nacionala Liga Women
SUFA/DU (W)
۳
۱
Latvijas Universitate (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Elitserien Women
Goteborg (W)
۰
۳
Orebro (W)
Finished
۱۵:۳۰
Gislaved (W)
۳
۰
Lindesberg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sollentuna (W)
۰
۰
Linkopings (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Uganda National League A
KAVC
۱
۳
Ndejje
Finished
۱۵:۳۰
  Poland I Liga Women
LTS Legionovia (W)
۳
۰
Karpaty Krosno (W)
Finished
۱۵:۳۰
NOSiR Nowy Dwor (W)
۱
۰
WTS Solna Wieliczka (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
Vilnius Gediminas Technical University
۳
۰
Alytaus Ultra
Finished
۱۵:۳۰
Marijampoles Suduva
۳
۱
Vilnius Gediminas Technical University
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Superliga Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۰
۳
Lokomotiv Kaliningrad (W)
Finished
۱۵:۳۰
Tulitsa Tula (W)
۲
۳
Avtodor Dinamo Metar Chelyabinsk (W)
Finished
۱۷:۳۰
Zarechye-Odintsovo (W)
۲
۳
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
YuZGU Atom (W)
۱
۲
Sparta Nizhniy Novgorod (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga Women
OK Inova (W)
۲
۳
Sloboda Tuzla (W)
Finished
۱۵:۳۰
UOK Borac Banja Luka (W)
۱
۱
Kula Gradacac (W)
inprogress
۱۸:۳۰
OK Centar ORT (W)
۰
۳
OK Gacko (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria Superliga Women
Slavia Sofia (W)
۳
۱
VK Varna-DKS (W)
Finished
۱۶:۰۰
Levski Sofia (W)
۰
۰
Hector Sofia (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark VolleyLigaen
Nordenskov UIF
۱
۳
VK Vestsjaelland
Finished
۱۶:۰۰
Aalborg HIK
۱
۳
Gentofte
Finished
۱۶:۳۰
Odense Volleyball
۳
۰
Amager VK
Finished
۱۷:۰۰
  Europe Baltic League
Daugavpils Universitete/Ezerzeme
۰
۳
SK Jekabpils Lusi
Finished
۱۶:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Bosna Sarajevo
۱
۳
Napredak Odzak
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Superliga
Leleman VB Valencia
-
-
CV Guaguas
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید